ورود اعضا
عنوان ماژول :
نام کاربری:
رمز عبور:
تصویر امینتی
Captcha

!می خواهم عضو سایت شوم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
اخبار
عنوان ماژول :اخبار
برگزاري دوره آموزشی تحقیق وتوسعه R&D برای واحدهای صنعتی دراستان كردستان
     چاپ
     برگشت

شاهو حاجبي ، مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان كردستان گفت : نوآوري در توليد دانش و محصول جديد ، حاصل ايجاد ارتقاء واحدهايR&D در واحدهاي صنعتي است كه نهايتا"منتج به دانش بنيان شدن و استفاده از مزاياي آن براي صنعت استان خواهد شد .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، شاهو حاحبي ، مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان گفت : اولين دوره مقدماتي آموزش تحقيق و توسعه R&D براي بيش از 60 نفر از مديران و كارشناسان واحدهاي صنعتي استان كردستان با هدف آشنایی با توسعه سازمانی و شناخت مبناي تحقیق و توسعه ، با مشاركت اداره آموزش ، پژوهش و فنآوري سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، شركت شهركهاي صنعتي و پارك علم و فنآوري استان كردستان و همکاری اساتید و مدرسان R&D در سالن جلسات مركز فنآوري و كسب و كار شهرك صنعتي سنندج يك برگزار گرديد .   

حاجبي  با اشاره به نقش واحدهای تحقیق و توسعه در رشد همه جانبه بنگاه های تولیدی اظهار کرد : تأسیس واحد تحقیق و توسعه R&D و استقرار آن در بنگاه های صنعتی و اعتلای هدفمند واحدهای دانش محور ، امري ضروري است .

وی با بيان اینکه صدور گواهی و پروانه تحقیق و توسعه  منوط به گذراندن دوره های آموزشی می باشد ، در خصوص مزایای سپری کردن دوره های آموزشی مدیریت تحقیق و توسعه و اخذ پروانه مربوطه ، به استفاده از معافیتهای حقوق گمرکی ، سود بازرگانی و مالیاتی و اخذ تسهیلات ارزان قیمت واحدهای دانش بنیان اشاره نمود .

 مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان افزود : نوآوري در توليد دانش و محصول جديد ، حاصل ايجاد ارتقاء واحدهايR&D  در واحدهاي صنعتي است كه نهايتا"منتج به دانش بنيان شدن و استفاده از مزاياي آن براي صنعت استان خواهد شد .

 

 

                                                                             روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردس
بدون تصویر

294    تاریخ : 21 اسفند 1395
سایتهای مرتبط
عنوان ماژول :
دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
21 مرداد ماه روز صنايع كوچك
پایگاه اطلاع رسانی دولت
استانداری کردستان
سازمان صنايع كوچك
درخواست الكترونيكي انشعابات
تمديد طرح بخشودگي جرائم ديركرد
حق بهره برداري
ستاد امر به معروف و نهي از منكر كردستان
سازمان جهاني gs1
خريد كالاي ايراني
سامانه بهين ياب
جشن واره كسب و كار
روز حمايت از حقوق مصرف كنندگان
آولين آزمون ملي شركتهاي خصوصي