ورود اعضا
عنوان ماژول :
نام کاربری:
رمز عبور:
تصویر امینتی
Captcha

!می خواهم عضو سایت شوم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
اخبار
عنوان ماژول :اخبار
مراسم روزدرختكاري درشهرك هاي صنعتي باحضور دختران دانش آموز هنرستان هاي
استا كردستان
     چاپ
     برگشت

همزمان با فرارسيدن روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، آیین همبستگي با طبيعت و روز درختكاري شهرك‌هاي صنعتي استان كردستان با حضور دختران دانش آموز هنرستانهاي سطح استان در شهرستان سنندج برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، طي مراسمي كه بمناسبت هفته منابع طبيعي و روز درختكاري از طرف امور بانوان شركت شهركهاي صنعتي كردستان در شهركهاي صنعتي سنندج يك و سنندج سه برگزار گرديد مشاور امور بانوان شركت شهركهاي صنعتي كردستان و دانش آموزان تعدادي از هنرستانهاي دخترانه شهرستان سنندج حضور داشتندكه در اقدامي نمادين چندين اصله نهال به دست دانش آموزان حاضر در مراسم غرس گرديد .

وحيده طالب علي ، مشاور امور بانوان شركت شهركهاي صنعتي كردستان در حاشيه اين مراسم با اشاره به اينكه  منابع طبیعی هر کشور ثروت آن کشور است و یکی از سرمایه های مهم هر جامعه ، طبیعت و منابع خدادادی آن است افزود : در این خصوص مکلفيم از این مواهب به نحو احسن حفاظت و حمایت نموده و در غنا و توسعه آن نیز بکوشیم.

طالب علي اضافه كرد : اگرچه شرکت شهرک‌های صنعتی متولی درختکاری نیست ، اما هدف از برگزاری اين مراسم آشنايي دختران دانش آموز هنرستاني با شهركهاي صنعتي وتوجه به محیط زیست در کنار تولید و صنعت است .

وي خاطرنشان كرد :کاشت درخت در راستای توسعه و ایجاد فضای مطلوب و با نشاط برای صنعتگران در شهرکها و نواحی صنعتی ضروری است زیرا هم موجب توسعه پایدار و بهبود شرایط محیط زیست می شود و هم نشاط و شادابی را دو چندان می کند وباعث افزایش سطح بهره وری صنعتگران میگردد .

 

 

                                                                             روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان
بدون تصویر

299    تاریخ : 21 اسفند 1395
سایتهای مرتبط
عنوان ماژول :
دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
21 مرداد ماه روز صنايع كوچك
پایگاه اطلاع رسانی دولت
استانداری کردستان
سازمان صنايع كوچك
درخواست الكترونيكي انشعابات
تمديد طرح بخشودگي جرائم ديركرد
حق بهره برداري
ستاد امر به معروف و نهي از منكر كردستان
سازمان جهاني gs1
خريد كالاي ايراني
سامانه بهين ياب
جشن واره كسب و كار
روز حمايت از حقوق مصرف كنندگان
آولين آزمون ملي شركتهاي خصوصي