ورود اعضا
عنوان ماژول :
نام کاربری:
رمز عبور:
تصویر امینتی
Captcha

!می خواهم عضو سایت شوم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
اخبار
عنوان ماژول :اخبار
رئيس جمهوراولين كارخانه تولیدكننده ایمپلنت های دندانی كشور را درکردستان
افتاح كرد
     چاپ
     برگشت

کارخانه تولید ایمپلنت های دندانی کیمیا کاشت اطبا کردستان واقع در شهرک صنعتی دهگلان توسط رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، شركت كيميا كاشت اطباء با توليد ايمپلنت هاي دنداني با حضور علي يزداني معاون وزير صنعت ، معدن و تجارت و مديرعامل سازمان صنايع كوچك و شهركهاي صنعتي ايران و محسن صالحي نيا ، معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در محل كارخانه توسط رئيس جمهور از طريق ويدئو كنفرانس افتتاح شد .

 معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح این کارخانه در شهرک صنعتی دهگلان گفت: این کارخانه با تولید محصول ایمپلنت های دندانی با ظرفیت ۲۰۰ هزار عدد در سال ، از امروز با دستور رییس جمهور کار خود را آغاز می کند.

محسن صالح نیا با اشاره به اینکه این کارخانه توسط بخش خصوصی و با حمایت های دولت کار خود را آغاز می کند، عنوان کرد: با آغاز به کار این کارخانه برای ۶۴ نفر شامل  ۴۱ نفر در واحد تولیدی و ۲۳ نفر هم در واحد پشتیبانی اشتغالزایی شده است.

وی سرمایه گذاری اولیه برای احداث این کارخانه را ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان ذکر کرد و اظهارداشت: هم اکنون این میزان سرمایه گذاری به ۱۱ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

صالح نيا با اشاره به اینکه این کارخانه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۴۷۰ مترمربع ساخته شده است، بیان کرد: یکی از ویژگی ها ومزیت های این طرح این است که ۱۱ ماه عملیات احداث آن به طول انجامید.

 

                                                                            روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان
بدون تصویر

363    تاریخ : 9 فروردین 1396
سایتهای مرتبط
عنوان ماژول :
دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
21 مرداد ماه روز صنايع كوچك
پایگاه اطلاع رسانی دولت
استانداری کردستان
سازمان صنايع كوچك
درخواست الكترونيكي انشعابات
تمديد طرح بخشودگي جرائم ديركرد
حق بهره برداري
ستاد امر به معروف و نهي از منكر كردستان
سازمان جهاني gs1
خريد كالاي ايراني
سامانه بهين ياب
جشن واره كسب و كار
روز حمايت از حقوق مصرف كنندگان
آولين آزمون ملي شركتهاي خصوصي