ورود اعضا
عنوان ماژول :
نام کاربری:
رمز عبور:
تصویر امینتی
Captcha

!می خواهم عضو سایت شوم
رمز عبور را فراموش کرده اید؟
اخبار
عنوان ماژول :اخبار
برگزاري اولين جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهركهاي صنعتي كردستان در سال 1396
     چاپ
     برگشت

تاكيد مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان بر برگزاري تورهاي صنعتي ويژه اصحاب رسانه

به گزارش روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، اولين جلسه شوراي اطلاع رساني شركت شهركهاي صنعتي كردستان با حضور مدير ، دبير و تعدادي از اعضاء شوراي اطلاع رساني اين شركت ، در محل اتاق مدير عامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان برگزار گرديد .

 درابتداي جلسه شاهو حاجبي ، مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، ضمن عرض خيرمقدم به اعضا حاضر در جلسه به اهميت تعامل با رسانه و نقش بسيار مهم و سازنده آن در پيشبرد اهداف سازمان و به تبع آن شركت هاي استاني در بخش صنعت و توليد كشور اشاره كرد و افزود : رسانه ها بايد با بخش صنايع كوچك و شرح وظائف شركت شهركها و شاخص هاي رشد كاملا آشنا بوده و حتي چالشها و آسيب هاي پيش رو نيز با رسانه ها مطرح و عنوان شود .

حاجبي ضمن تاكيد بر برگزاري تورهاي صنعتي ويژه خبرنگاران و اصحاب رسانه خاطرنشان كرد : بازديد رسانه از مراكز فنآوري و خدمات كسب و كار مستقر در شهركهاي صنعتي و آشنايي اصحاب رسانه با وظايف كلينيك هاي مشاوره اي صنعتي مستقر در اين مراكز  ، از اولويت هاي ماست .

مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي كردستان ، ديدار و نشست اصحاب رسانه با عاملين خوشه هاي صتعتي و كسب و كار ازجمله : خوشه مصالح ساختماني ، خوشه طيور و خوشه فرش در استان كردستان و آشنايي آنها با مدل صنعتي يونيدو را نيز از ديگر برنامه هاي شركت شهركهاي صنعتي كردستان برشمرد .

در ادامه مسعود احمدي ، رئيس خانه مطبوعات و مدير خبرگزاري ايرنا در استان كردستان نيز با تاكيد بر نشست هاي خبري دوره اي مديران عامل با بخش رسانه و بازديد مسئولان از دفتر رسانه هاازجمله : خبرگزاري ها ، هفته نامه ها و روزنامه هاي سطح استان اضافه كرد : تعامل ، ارتباط و همكاري بيشتر ادارات ، ارگانها و سازمانهاي دولتي با بخش رسانه بمنظور شناخت بيشتر مديران از بخش رسانه و خبر ، از موارد بسيار مهم و مؤثر در بحث اطلاع رساني است .

كامران كرمي ، نماينده روزنامه صمت در استان كردستان نيز در اين جلسه بر رسيدن به ادبيات مشترك بين صنعت و رسانه تاكيد داشت و اظهار داشت : لازم است  ارتباط خبرنگاران با مجموعه شركت شهركها بيش از پيش بوده و تعامل بيشتري صورت گيرد .

كرمي گفت : مصاحبه هاي مكرر مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي با رسانه ها و معرفي شاخص هاي شركت از يك طرف و حساسيت و احساس مسئوليت خبرنگاران و بخش رسانه نسبت به بخش صنعت استان نيز از طرف ديگر ، ميتواند از عوامل بسيار مهم در بخش اطلاع رساني باشد .

 

                                                                              روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي كردستان
بدون تصویر

303    تاریخ : 19 فروردین 1396
سایتهای مرتبط
عنوان ماژول :
دفتر مقام معظم رهبری
دفتر ریاست جمهوری
21 مرداد ماه روز صنايع كوچك
پایگاه اطلاع رسانی دولت
استانداری کردستان
سازمان صنايع كوچك
درخواست الكترونيكي انشعابات
تمديد طرح بخشودگي جرائم ديركرد
حق بهره برداري
ستاد امر به معروف و نهي از منكر كردستان
سازمان جهاني gs1
خريد كالاي ايراني
سامانه بهين ياب
جشن واره كسب و كار
روز حمايت از حقوق مصرف كنندگان
آولين آزمون ملي شركتهاي خصوصي