ليست و مشخصات واحدهاي مستقر در مركز فناوري كسب و كار سنندج
عنوان ماژول :ليست و مشخصات واحدهاي مستقر در مركز فناوري كسب و كار سنندج

1- شركت فني مهندسي و بازرگاني نارين صنعت آريا

دانلود خط مشي شركت
 

2- شركت فني مهندسي و فناوري رايورزخدمات قابل ارائه :

 • طرح توجيه اقتصادي و ثبت جواز تاسيس صنعتي
 • کنترل پروژه و تحليل پروژه
 • مستند سازي پروژه هاي صنعتي و علمي
 • عارضه يابي و اصلاح فرآيند متدولوژي مهندسي
 • مشاوره صنعتي و آينده نگري براي توليد .
 • مهندسي ارزش .
 • اصلاح فرآيند انبار داري جهت توليد بهينه .
 • تحقيقات صنعتي و علمي .
کارشناسان شرکت :
 1. سهيلا احمدي پناه مهندسي عمران آب - مدير عامل شرکت
 2. چيا چاره خواه کارشناس ارشد مهندسي صنايع EMBA سهامدار شرکت (و کارشناسي نرم افزار ) .
 3. جمال ساعد کارشناس مهندسي صنايع رئيس هيئت مديره
سوابق کاري شرکت :
 1. تحقيق اولويتها و پتانسيلهاي صنعتي و معدني استان کردستان و مستند سازي آن در يک سي دي .
 2. تحقيق اولويتها و پتانسيلهاي صنعتي و معدني استان ايلام و مستند سازي آن در يک سي دي .
 3. تحليل اشتغال و توليد شغل در استان کردستان در سازمان برنامه و بودجه کردستان در سال 81 .
 4. تحليل کنترل پروژه در پروژه هاي عمراني آب تحت نظر دانشگاه کردستان .
آدرس شرکت : سنندج جنب سيلو نبش خيابان کارگر ، ساختمان شهرک فناوري سنندج ، طبقه سوم شماره 12 تلفن : 3384091 - 09187774272

3-شركت مهندسي مشاور فناوران نو انديش ماد

دانلود كاتالوگ شركت

 

4-شركت مهندسين مشاور بهين راهبرد آراس

مهندسین مشاور بهین راهبرد آراس در سال 1390 با تلفیق تجربه و دانش روز آمد و استفاده از استعداد کارشناسان جوان با رده های ممتاز دانشگاهی و نیروی انسانی کارآمد فعاليت رسمي خود را در قالب ارائه مشاوره و انجام پروژه های صنعتی، برگزاري دوره هاي آموزشي و همایش هاي تخصصي براي صنايع آغاز نمود و مصمم است خدمات خود را در عالي‌ترين سطح كيفي جهت كسب رضايت كامل كارفرمايان ارائه نمايد.
این مهندسین مشاور دارای جواز تاسیس واحد فنی و مهندسی در زمینه سیستمهای مدیرت و بهبود کیفیت از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان می­باشد و در حال حاضر با استقرار در مرکز فناوری و کسب­وکار آماده ارائه هرگونه خدمات مشاوره­ای واحدهای صنعتی و خدماتی و اداری می­باشد
دانلود كاتالوگ شركت

5-شركت مهندسين مشاور پويا راهكار كيان

شركت مهندسين مشاور پويا راهكار كيان فعاليت‌ خود را از سال 1381 در زمينه‌های مشاوره‌هاي سرمايه‌گذاري، سيستم‌هاي مديريت كيفيت و خدمات مديريتي آغاز نموده است. پويا راهكار كيان با تلفيق  دانش و تجربه نيروهاي مجرب با انرژي و توان نيروهاي جوان، همواره وظيفه اصلي خود را شناخت و درك خواسته‌هاي  مشتريان و تلاش در جهت برآورده نمودن آن‌ها مي‌داند. در اين راستا  فعاليت‌هاي شركت در گروه‌هاي تخصصي جهت ارتقاء بهره‌وري و افزايش كيفيت، كميت و در نتيجه افزايش قدرت رقابت پذيري سازمان‌هاي توليدي و خدماتي ساماندهي شده است.
دانلود خط مشی کیفیت شرکت مهندسين مشاور پويا راهكار كيان  
دانلود مجوزها و عضویت‌ها و رتبه‌ها شرکت مهندسين مشاور پويا راهكار كيان
دانلود کاتالوگ معرفی شرکت مهندسين مشاور پويا راهكار كيان
 

6-شرکت مهندسی دانش افزار تیام

معرفی شرکت
شرکت مهندسی دانش افزار تیام در سال 1391 ، با هدف پاسخگویی به نیاز صنایع کشور به سیستم‌های مدیریتی و نرم‌افزاری پیشرفته، بهینه‌سازی انرژی و  مدیریت دانش مهندسی ثبت گردید.
این شرکت در اولین سال تاسیس خود موفق گردید با مهمترین صنایع کشور ازجمله:
 •  پالایشگاه آبادان
 • مجتمع معدنی سنگ آهن گلگهر
 • مجتمع فولاد آذربایجان
 • آلومینیوم المهدی (بندر عباس)
 • و ...
همکاری نماید.
 
همچنین در این سال شرکت تیام موفق به عقد تفاهم­نامه با جهاد دانشگاهی صنعتی شریف در زمینه ی توسعه ی سیستم­های مدیریت دانش در سطح کشور گردید.
رسالت شرکت:
خلق دانش و ارزش و ايجاد سرمايه اقتصادي واجتماعي با ايفاي نقش محوري در طراحي، بومي سازي و ارتقاء سطح سيستم‌هاي اطلاعاتي و مديريتي، بهینه­سازی مصرف انرژی و زير ساخت‌هاي فناوري
اطلاعات و ارتباطات سازمانها و صنايع بزرگ کشور و حضور در بازار منطقه، رسالت سازماني شرکت دانش‌افزار تیام را تشكيل مي دهد.
شرکت دانش افزار تیام بر آن است تا با استفاده از فن­آوري‌هاي نوين اثبات شده‌ي جهاني، ميزان سود و رشد خود را به گونه‌اي تنظيم نمايد که در نهايت موفقيت خويش و انتفاع کليه‌ي ذينفعان را فراهم نماید.
باور اين شرکت بر اين است كه بعنوان مشاوري امين و دلسوز هميشه در كنار مشتريان خود بوده و با ايجاد فرهنگ سازماني مبتني بر مشاركت، احساس مسئوليت و وفاداري كاركنان، ارزشهاي متعالي را در شركت جاري سازد.
نيروي انساني کارآمد و متخصص، روابط كاري و تخصصي با شركت‌هاي معتبر، پايبندي به تعهدات و ارائه راهکارهای موثر از ويژگي‌هاي ممتاز شرکت دانش افزار تیام  مي باشد.
همكاري با دانشگاه‌ها و مراكز علمي- تحقيقاتي معتبر از طريق عقد تفاهم‌نامه و تعريف پروژه هاي تحقيقاتي و همچنين حمايت از سازمان‌ها و تشكل‌هاي علمي همواره مورد توجه بوده است.
چشم انداز شرکت:
هم‌اكنون، شركت مهندسي دانش‌افزار تیام در مسير تحقق چشم انداز و اهداف استراتژيك خود، با توسعه سیستم پیشرفته و منحصر بفرد EKM3D در زمینه مدیریت دانش، ضمن برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های تخصصی برای مهمترین صنایع کشور از جمله صنایع نفت، فولاد، معدن و شرکت‌های شهرک‌های صنعتی اقدام به ایجاد سیستم های نرم‌افزاری مورد نیاز صنایع نموده است.
دانلود كاتالوگ شركت